ICI Hakkında Ana Sayfa

El halısı üretimi yapan Firmamız üretimi için gerekli olan yün, el bükümü ip, kök boyalar ile boyama, apreleme ve yıkama konularında uzmanlaşmış bir kurumdur.

Hedefimiz, geçmiş yüzyıllarda doğal renkler ve el bükümü iplerin birlikteliği ile sanat ürünü olarak dokunan halıların en yakın benzerlerini eski ilkel metot ve uygulamalarla beraber teknolojinin de olanaklarını kullanarak, günümüze "En Eski Yeni Halılar" olarak sunmaktır.

Tüm üretim aşamaları ile birlikte üretim aşamasından sonra ortaya çıkarılan ürünlerin de eskitme, doğal taşlama ve yıkama işlemlerini yapmaktadır.

Ar-ge çalışmaları neticesinde, yüksek kalitede yün el bükümü ip ve kök boya kullanmakta ve istenilen her ebatta programlı imalat yapılmaktadır. Zengin desen arşivi ile istenilen desen, kalite ve standartlarda uygun üretimler yapmaktadır. Ürün geliştirme konusunda sürekli yeniliklere açıktır.

Firmamızda bugün müzelerde, antika ticareti yapanlarda ve koleksiyon sahiplerinde bulunan asırlar öncesi dokunan değerli halıların izlerini bulabilir, asırlar sonrasına izler bırakabilirsiniz.

Müşterilerimizden gelecek her türlü talep, öneri, proje ve iş ortaklıklarına, dürüst çalışma prensiplerinden ödün vermeden hazırız.

 
Programlı İmalat
Geleneksel Halılar
Kilim
Patchwork
Halı Arama
Ana Sayfa
ICI Hakkında
Malzemeler
İletişim
Haberler
Site Haritası
geri
Türkçe
Türkçe
| English
English
yukarı
© Tüm hakları saklıdır. 2006 - ICI A.Ş.
Tasarım Presence